Рішенням виконкому Мерефʼянської міської ради № 7 від 02.02.1965 року оголошено народження нового дитячого садка. Це стало вимогою часу. Бо приміщення де виховували Мерефʼянську малечу було замалим для достатньо розвиненого на той час міста. Це стало однією з найвизначнішою подією нашого міста Мерефа.
Що таке дитячий садок – новобудова? Це багато недоробок, багато проблем. Хто їх вирішить? Хто допоможе? І тоді у далекому 1965 новостворений колектив на чолі з першою завідуючою Сооляте Валентиною Яківною
з лютого по серпень готували новобудову до прийому перших вихованців.
Скільки праці та натхнення було вкладено у формування нового колективу, комплектування груп та створення затишку в дошкільному закладі. І ось 1 серпня 1965 року вже привітні та по-домашньому теплі стіни прийняли перших вихованців. Свідком та учасником цієї події була Ковтун Людмила Миколаївна,
вона пропрацювала медичною сестрою в закладі 49 років і лише у 2014 році пішла на заслужений відпочинок.
Навіть 12 груп новобудови не вистачило, щоб охопити всіх дітлахів, які потребували дошкільної освіти.
Минуло трохи більше 10 років після відкриття садочку і на зміну Валентині Яківні прийшла Дядченко Валентина Кирилівна,
яка 45 років свого життя віддала дошкільному закладу, 36 з них пропрацювавши завідувачем – справжньою господинею. Керувати професійно – справа складна. Основа роботи керівника– це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу. Та Валентина Кирилівна вдало та професійно справлялась з усіма перешкодами, вкладаючи у дитячий садок всі сили та досвід. У 2013 році пішла на заслужений відпочинок.
Як швидко плине час. Колектив дошкільного закладу постійно змінювався. Багато працівників закладу пішло вже на заслужений відпочинок. Дійсно заслужений, бо вони сумлінно працювали, віддавали часточку свого серця дитячому садочку.
Ось так натхненно, весело та завзято плинуло життя дошкільного навчального закладу №1.
Навчально-виховний процес в нашому дошкільному закладі на початку його існування.
Переглянемо, як це було:
![]() Заняття з художньо-естетично розвитку (малювання) |
![]() Заняття з логіко-математичного розвитку |
![]() Заняття з мовленнєвого розвитку (грамота) |
![]() Заняття з художньо-естетичного розвитку (аплікація) |
![]() Заняття з художньо-естетичного розвитку (конструювання) |
![]() |
![]() Заняття з фізичного розвитку |
![]() Заняття з фізичного розвитку |
Коментарi